Ahoj. Rád zoberem nejakú dievčinu do parády, ale niekedy by som bol rád, keby dievčina zobrala do parády mňa heh .. Mám rád zväzovanie, bičík, orál, anál nahotu niekde v lese, mučenie a podobne .. A to všetko obojstranne 😉 .. Pekne tvrdo a podľa dohody aj perverzne .. Skúsiť treba všetko !!

BDSM Zoznamka Dominy a subinky – zoznamka.. Zoznamka BDSM tu nájdeš naozaj veľa sexinzercie na tému BDSM a inzerciu domín hľadajúcich otrokov a submisívnych mužov na výcvik alebo výprask. Inzerujú tu i submisívne ženy z Bratislavy a celej SR čo hľadajú dominantného muža k sexuálnym hrám.

BDSM zoznamka rajom BDSM sexinzerce.

Pokiaľ si dominantný muž a hľadáš ženu čo sa ti podriadi v sexe tak si našiel to správne miesto na inzerát. Zoznamujte sa so submisivnymi ženami ktorým schádza dominantný muž.. Domina zoznamka –  tu nájdeš inzerciu domín hľadajúcich svojho otroka. Chceš naplácať alebo máš rád ponižovanie – tak aj ty si tu na správnom mieste. Nájdi tu svoju dominu a alebo si podaj vlastný sexinzerát a nájdi dominu čo ti bude vyhovovať a ktorej budeš plniť jej priania a rozkazy. BDSM zoznamka – fetišistov raj.  Patríš medzi milovníkovi fetišu? Tu určite nájdeš to čo hľadáš. Miluješ fetiš parcialismus? Tak aj tu je erotická inzercia i pre teba. Napíš akú časť ľudského tela miluješ a iste sa ti ozve sexpartnerka ktorá ti splní tvoje fetišistické túžby a priania. Samozrejme aj milovník kože, latexu, gumy a iných látok tu určite nájde svoju sexuálnu partnerku. Pretože táto BDSM zoznamka je naozaj raj fetišizmu.